Опубликовано Оставить комментарий

Hisense L9G Ультракороткофокусний проектор

Hisense представила новий проектор — Trichroma Laser TV L9G

 

Hisense працює з лазерними діодами трьох основних кольорів: червоного, зеленого та синього замість монохроматичного синього лазерного діода» які генерують яскраві пучки світла до 3000 Ansi люмен через параболічне дзеркало на екрані 100 або 120 дюймів. Генерується яскравість до 420 кд/м² (для 100”). Використовуючи три лазери покривається 107% розширеного стандарту колірного простору BT.2020.

L9G постачається з 100-дюймовим (ALR) екраном або 120-дюймовим кіноекраном і є ідеальним компаньйоном для ультракороткого фокуса проектора Hisense. Залежно від вашого дому та особистих уподобань ви можете вибрати з безлічі варіантів екрану. Для тих, хто хоче встановити домашній кінотеатр у темному середовищі, L9G пропонує 120-дюймовий кінотеатр CLR. Для тих, хто хоче розмістити його у світлій вітальні, краще підійде L9G з екраном денного світла 100” ALR, оскільки ця конфігурація екрану забезпечує вищу яскравість і спрямована на максимальне усунення зовнішнього світла. З розміром 100 дюймів ви можете вибрати екран, який найкраще відповідає вашому простору. Жорсткий кут Френеля B12 ідеально підходить для полегшення встановлення, а варіант м’якого Френеля D12 забезпечує ще ширший кут огляду. Модель 120″ поставляється лише з екраном ALR Cinema.

Згодом буде доступний варіант проектора без екрану для можливості самостійно обрати оптимальну діагональ для вашого кінотеатру.

Аудіо система представлена із системою Dolby Atmos потужністю 40 Вт, тому зовнішні динаміки не обов’язково потрібні. Набір портів підключення включає: 3x HDMI (1x ARC) та 2x USB. Підтримка HDR10/HLG і вбудований потрійний тюнер, включаючи DVB-T2-HD, забезпечують небувалий для сучасних проекторів різновид підключення . Завдяки технології MEMC навіть надшвидкі зображення відображаються плавно. Сучасна система передачі сигналу забезпечує комфортні 120 Гц в динамічних іграх. Крім того, L9G оснащений інтерфейсом користувача VIDAA U4 Smart TV, де користувачі можуть вибирати будь-які додатки такі як YouTube, Prime Video, Netflix тощо. Він також має вбудовану Alexa, щоб споживачі могли використовувати голосове дистанційне керування, а також пристрій можна легко інтегрувати з іншими сумісними пристроями IoT і системами керування розумним будинком.

Информация об Авторе

Добавить комментарий